بنام خدا


جنون جوانی:در سیستم وبلاگدهی  فارسی بلاگ (Farsiblog.com)  که یک رقیب سرسخت و البته مجهول الهویه و مشکوک ( و احتمالا دولتی)  برای سیستم وبلاگدهی  بیان می باشد و بخش تنظیماتش ، کپی برابر با اصل تنظیمات بیان می باشد و قشنگ از روی سیستم بیان اسکی رفته است و همه ی امکاناتش کاملا رایگان است و نام کاربری  ظاهرا همانند سیستم بیان ، محفوظ  و مخفی  می ماند ولی در حین ثبت نام  حتی رمز ایمیل شما را به شما و البته به هکرهای وطنی و دلسوز (سیستم اطلاعاتی دولت کریمه و فخیمه )  نشان می دهد و اطلاعاتتان را به  مدتی نامعلوم  به ناکجاآباد ارسال می کند  و شما را  علاف می کند و قالب کلی اش  و پروفایلش  ترکیبی از  قالب و پروفایل  کلی  بیان و بلاگفا می باشد  و   من مدتی  به دلیل مشکوک بودن  و جاسوس بودن این سیستم رایگان شبه دولتی  ، در  آن  ، سرگردان  و مردد بودم و فقط یک  عدد پست برای معرفی کردن خودم منتشر کرده بودم   ، یک گزینه ی جالب بصورت کاملا رسمی وجود دارد .

گزینه ای بنام  (( نظر سنجی)).

به این معنا که مدیر هر وبلاگ از سایر وبلاگها  رسما درخواست می کند که نظراتشان را در مورد آن وبلاگ بیان کنند و بگویند که آیا این وبلاگ ، خوب است متوسط است یا بد و مزخرف  و چرند است .

+

من با وجود انکه با هیچکدام از بلاگرهای  فارسی بلاگ رابطه نداشتم و تبادل لینک نکرده بودم و انها را دنبال نکرده بودم و درخواست دنبال شدن هم نکرده بودم  و  پای هیچکدام از پستهایشان کامنت نگذاشته بودم  و   تنها یک پست ازمایشی بی محتوا در جهت معرفی کردن خودم  منتشر کرده بودم  اما مثل دیوانه های زنجیری که به جنون جوانی ( اسکیزوفرنی) مبتلا هستند   از تمامی بلاگرهای فارسی بلاگ درخواست کردم که نظراتشان را در مورد  وبلاگم  بیان کنند و به من بگویند که ایا این وبلاگ  خوب است یا متوسط است یا بد !!!!!!!!!!!!!!

+

یعنی اوج دیوانگی و جنون جوانی که به یک کاربر دست می دهد را من عملا اجرا کردم .  


+

این دردناکترین پست  تمام زندگی من است ( با تقلیدی ناشیانه از  مدیر محترم وبلاگ سکوووووووووووووووووت)  !!!!!

ما در سیستم بیان چند تا وبلاگ سکوت داریم :

1- وبلاگ سکوت  و البته سایت سکوت

2- وبلاگ سکووووووت

3- وبلاگ سکووووووووووووووووووووووووووووت


خدا را شکر می کنم که در تمام  این سیستم بیان  ،  فقط یک وبلاگ گلاسری داریم که توسط یک دیوانه ی زنجیری  مردد متزلزل التصمیم که تا بحال چندین بار  کل آرشیو  وبلاگش را ترکانده و از صفر شروع  کرده  و بسیار زودرنج و عصبی و نترس و شجاع   و محتاط و محافظه کار و مضطرب و ترسو  (!!!!!)  است  مدیریت می شود .  

عجب معجونی شد . هم نترس و شجاع هستم  هم ترسو و محافظه کار !!!


هم جدی و عصبی هستم و   هم  شوخ طبعی   در  پستهایم   جیغ می زند  . 

هم از شهرت بیزارم  هم  توی دلم می خواهد وبلاگم مشهور شود !!!

هم از دروس محاسباتی (ریاضیات ، فیزیک ، شیمی ، آمار و اقتصاد ) بشدت متنفر و بیزارم  ، هم دوست دارم مهندس کامپیوتر شوم و به دشوارترین زبان برنامه نویسی دنیا یعنی زبان اسمبلی شدیدا علاقه دارم !!!!!!!!

+

یکی بیاید مرا بستری کند  و به من  شیاف  سکوت  ، تجویز (تزریق) کند !!!!!!

+

راستی تا حالا هیج شباهتی بین گلاسری  و   (( ویار تکلم  ))  دیده اید ؟؟؟؟ 

+

من نسخه ی مودبانه ی  ویار تکلم هستم . هرگز مصداقی حرف نزدم که اینجا متاسفانه  مصداقی نام چند وبلاگ را بردم .  هرگز به هیچ وبلاگی توهین نکردم .  فقط آنها را نصیحت کردم  !!!!

یادم می آید مدتی پیش یکی از بلاگرهای محترم  ، کامنتم را  که حاوی درخواست تبادل لینک  و دنبال شدن بود  بطور کامل  از اول تا اخر  ستاره دار کرد و  مثل بولدوزر  از روی  کامنتم  رد شده بود  . من  در کامنت بعدی  در پاسخ به این عمل شنیع  ، به او گفتم : من ادمی دیوانه تر از تو  توی عمرم ندیده ام  .  برو بمیر بدبخت  !!!

+

الان فهمیدم که خودم از او  دیوانه ترم !!!!


+

یا در پاسخ به یکی از بلاگرهای محترم که در پاسخ به درخواست تبادل لینک  گفته بود :  بستگی به وبلاگ دارد و ....


او را  خشکه مقدس  نامیدم و درست و حسابی و البته مودبانه و محترمانه   او  را شستم و آویزان کردم !!!!

+

پس می بینید که من اگر  بلاگری را  بترکانم  به روشی کاملا محترمانه و مودبانه  می ترکانم  و از رویش مثل بولدوزر  رد می شوم !!!!

+

من هرگز برای بلاگها  رنگ تعیین نکردم که اگر تعیین می کردم بیش از 400  بلاگ  را دنبال نمی کردم . باور کنید که اگر شرکت بیان نمی گفت امکان دنبال کردن بیش از  500 وبلاگ وجود ندارد  تمامی بلاگهای بیان را  بی سروصدا دنبال می کردم .  کاری هم به رنگ و محتویات و شخصیت نویسنده ی وبلاگ نداشتم  و ندارم . 

+

من حتی وبلاگهایی را که  شستم و آویزان کرده بودم را قبلا دنبال کرده بودم  . کلا مرض دنبال کردن وبلاگها در گوشت و خون من جاری است .

+

یکبار گفته بودم الان هم می گویم : شما نمی دانید دنبال کردن وبلاگها  چه لذتی دارد . واقعا حال می کنی وقتی که یک وبلاگ را دنبال می کنی .

+

من برای خودم کلاس نمی گذارم و حتی وبلاگهایی را که کاملا  در تضاد با من هستند و هیچ تناسبی با من ندارند را  دنبال می کردم و اگر سیستم اجازه می داد بازهم دنبال می کردم .  حیف که بیان اجازه نمی دهد وگرنه بدون ذره ای غرور و تکبر ، تمامی بلاگهای بیان را دنبال می کردم  تا از دانش و علوم این  وبلاگها  بهره مند شوم .  الان خوشحالم که  از دانش و علوم  400 وبلاگ بیانی بهره مند می شوم و  احساس می کنم  علم 400 انسان را به علم خودم اضافه کرده ام .

+

حدیث معروفی است که می گوید:  عاقلترین انسان کسی است که  علم  سایر مردم را به علم خودش اضافه کند . ( یعنی هرگز  نگوید من نیازی به علم دیگران ندارم و خودم استاد همه چیز دان هستم و  می توانم درسته همه چیز را قورت دهم !!!!!!) 

+

من حقیقتا به علم و دانش تمامی انسانهای روی کره ی زمین  نیاز دارم و هرگز ادعای کامل بودن و استاد بودن  نمی کنم .  به همین جهت خیلی دلم می خواست می توانستم  با دنبال کردن تمامی وبلاگهای بیان  ، از علم و دانش این بلاگها  بهره مند می شدم ولی متاسفانه این توفیق حاصل نشد .

ولی بازهم خدا را شکر می کنم که از علم و تجربه و تخصص  400 بلاگر حرفه ای بیان  بهره مند می شوم . هرچند گاهی اوقات با همین عزیزان  مشکل پیدا می کنم و  کار به شستشو  و  گیره  و  آویزان کردن  می کشد !!!!!!!

+

من در زندگی ام هرگز هیچکس را تحقیر نکرده ام و از بالا به او نگاه نکرده ام و برایش رنگ و کلاس تعیین نکرده ام . اگر هم ناخواسته اینکار را کرده ام  همینجا رسما  عذرخواهی می کنم .  بابت شستشو  و آویزان کردن هم  رسما  عذرخواهی می کنم . 

+

دست خودم نیست .  جنون جوانی ( 44 سالگی)  بعضی اوقات  کار دست آدم می دهد .

+

من هرگز به هیچ بلاگری نگفتم که ((بستگی به وبلاگ دارد ))  یا نگفتم که  ((فقط با بلاگرهایی تبادل لینک می کنم که محتوایشان با محتوای گلاسری  تناسب داشته باشد . ))

+

لطفا از بیان کردن این عبارات خودداری کنید .  حالا من به درک  . من به جهنم .  لااقل  در مورد بقیه ی  بلاگرها  از چنین ادبیاتی استفاده نکنید .   خدا می داند  دل شکستن  چه گناه بزرگی است  و  چه عذاب دردناکی دارد . 

+

نگویید ما  وبلاگهایی کاملا مذهبی و دینی و البته  خشکه مقدس هستیم  ولی فلان وبلاگ کاملا  بی اخلاق و پرحاشیه و جنجالی است  و اگر با او تبادل لینک کنیم  رتبه مان  کاهش می یابد و  بی اعتیار می شویم  . نه !!!

+

ای بسا آن بلاگر بظاهر فاسد  و بی اخلاق  ؛  غرور و تکبر  و عجب در عبادت و تقدس نمایی و خشک مقدس بازی نداشته باشد و انسانی متعادل باشد  و  با موسیقی و تلاوتهای  عرفانی و معنوی و منقلب کننده ی استاد عبدالباسط محمد عبدالصمد هیچ مشکلی نداشته باشد  و واقعا با شنیدن تلاوتهای زیبا و  معنوی و عرفانی استاد عبدالباسط  از کرده ی زشت خود پشیمان شده باشد و توبه کرده باشد .

+

اینکه فلان شهید والامقام و محترم علیه استاد عبدالباسط  و سبک تلاوتهای  ایشان  حرفهای کاملا عجیب و ناشی از عدم سواد کافی و البته   خشکه مقدس بودن  بزند  هرگز  ذره ای از ارزشهای استاد عبدالباسط محمد عبدالصمد کم  نمی کند که اگر  کم می کرد  جوانهای امروزی  دربه در دنبال تلاوتهای قدیمی و  تکرارنشدنی و  جاودانه ی استاد عبدالباسط نبودند و این تلاوتها را در سایت  آپارات  ،  در معرض نمایش عموم قرار نمی دادند .

+

پس اظهار نظر کاملا شخصی و سلیقه ای فلان شهید والامقام و محترم  علیه استاد عبدالباسط هرگز ذره ای از  ارزشهای این استاد بزرگ و عالی مقام  کم نمی کند و نخواهد کرد  زیرا استاد عبدالباسط   منتخب خداوند متعال بوده و هست و خواهد بود .

+

استاد عبدالباسط  جاودانه است و هرگز  به حاشیه نمی رود و هرگز فراموش نمی شود چون خودش و تلاوتهایش  منتخب خدا بوده و خدا می خواسته  صدای خودش را از طریق حنجره ی طلایی و عرفانی ایشان به گوش مردم دنیا برساند که رساند .

+

پس لطفا سجاده  آب نکشید . دوره مقدس نمایی و خشک مقدس  بودن  و عوامفریبی  به آخر رسیده .  من خودم  مقلد استاد عبدالباسط و استاد سعید مسلم هستم و به قاری بودنم  افتخار می کنم . 

+

من هرگز از تلاوتهای قاریان ایرانی لذت نمی برم چون اصلا جاذبه ای در ان نیست و البته این عزیزان هیچکدام نماینده ی خدا نبوده و نیستند و نخواهند بود .  تلاوتهای  قاریان ایرانی کاملا غیرحرفه ای و  غیرجذاب است . بسیاری از اصول فنی تلاوت را رعایت نمی کنند . جذابیت و هیجان را  ایجاد نمی کنند .   نه فقط قاریان ایرانی بلکه بسیاری از قاریان مشهور مصری هم  اصلا  تلاوتهای خوب و  جذابی به یادگار نگذاشته اند .

+

تنها قاری قران که سعی کرده از زیر سایه ی سنگین  استاد عبدالباسط بیرون بیاید و تا حدی موفق شده ، استاد سعید مسلم است .

+

 با کمال احترام به تمامی قاریان ایرانی و مصری و ....  رسما عرض می کنم که اگر می خواهید به خدا و معنویت و  باطن قران نزدیک شوید  و رستگار  شوید  فقط تلاوتهای  استاد عبدالباسط  محمد عبدالصمد   و  استاد سعید مسلم  را گوش کنید و بقیه را خیلی محترمانه  و در کمال ادب  و احترام   کنار بگذارید .

+

اگر استاد محمد رضا شجریان و استاد شهرام ناظری  و استاد  سید حسام الدین سراج و استاد  سید عبدالحسین مختاباد و استاد   ایرج بسطامی و استاد  بهرام حصیری  و  استاد  علیرضا  افتخاری   و استاد  سید غلامحسین  بنان  و  استاد   محمد  گلریز  و برادرش استاد گلپایگانی  ،  خسروان و خداوندگاران بزرگ  موسیقی و آواز سنتی اصیل ایرانی هستند  و جاودانه هستند  و  نظرات مخالفان خشکه مقدس ، هرگز ذره ای از ارزشهای این بزرگان کم نمی کند   ،  از   آنطرف  ،  استاد عبدالباسط محمد عبدالصمد و استاد سعید مسلم نیز خداوندگاران و  سلاطین بزرگ  تلاوت قران هستند و هرگز  حرفها و نظرات افراد خشکه مقدس بیسواد یا کم سواد  نمی تواند حتی به اندازه ی یک ذره از ارزش و اعتبار این دو  نابغه ی دنیای تلاوت قرآن کم کند .

+

پس خیلی محترمانه به همه ی دوستان مقدس مآب و خشکه مقدس عرض می کنم که هرگز نمی توانید  با نوشته ها یا گفته هایتان از عظمت این بزرگان  کم کنید . 

+

من ؛   ایرانی ، فارس و شیعه ی 12 امامی هستم  . استاد عبدالباسط محمد عبدالصمد  ،  مصری  ، عرب  و  سنی بوده  .  پس می بینید که هیچ رابطه ی  خونی و نژادی و قوم و خویشی  و  ملی و زبانی و اعتقادی   بین من و استاد عبدالباسط  وجود ندارد و طبعا هیچ تعصبی هم  روی این ابرمرد جاودانه ی دنیای تلاوت قران ،  ندارم .

+

من اصلا  کاری ندارم که فلان قاری قران ، سنی است یا شیعه .   این حرفهای تفرقه انگیز را رها کنید و  طرفدار حق باشید و تعصب نداشته باشید .

+

بقول معروف  :  دو کلمه از برادر  عروس بشنوید !!!

+

حرفهای این دیوانه ی مجنون  پریشان احوال را  قبول کنید تا  رستگار شوید .

+

من شباهت  عجیبی به بهلول  عاقل دارم . نه ؟؟؟

+

+

+

+


همین حالا  اگر کسی از من درخواست تبادل لینک کند با جان و دل می پذیرم ولی بشرط انکه اول او مرا لینک کند و بعد به من خبر دهد .

+

+

من معتقدم که فقط خداوند متعال  اجازه دارد برای سایتها و وبلاگها و انجمنها  و البته شبکه های اجتماعی ، رنگ تعیین کند .  هرچند خودم خلاف این اعتقاد رفتار کردم و تمامی شبکه های اجتماعی و انجمنها  را  رنگامیزی کردم !!!!

+

+

هرگز  نمک نشناش نبودم و نمکدان نشکستم  که متاسفانه مجبور شدم نمکدان یکی از بلاگرهای قدیمی را بشکنم چون مرتبا منت می گذاشت و در کارم دخالت می کرد و هی می گفت رعایت کن !!!!

+

من هم اینطوری  جواب دادم:


زهر مارو   رو   رعایت کن !!! 

یعنی چی رعایت کن ؟؟؟؟

چی رو  باید رعایت کنم ؟؟؟

چرا خودت خیلی چیزها رو  رعایت نمی کنی؟؟؟؟؟

چرا اینقدر منت می گذاری ؟؟؟؟

چرا در کار  من  دخالت می کنی ؟؟؟؟

من هم مجبور شدم نمک بخورم و نمکدان  این بلاگر قدیمی را بشکنم .   او هم ناراحت شد و  وبلاگ گلاسری را  قطع دنبال کرد  و الان از من متنفر و بیزار است .

+

من متوجه شده ام  که دنبال کنندگان  وبلاگ گلاسری  بصورت گذری و موقت این وبلاگ را مدتی دنبال کرده و  سپس قطع دنبال می کنند و حتی برخی از این عزیزان مجددا  وبلاگ گلاسری را  دنبال می کنند !!!!!!!!

+

خب این بستگی به من دارد .  وقتیکه من بعنوان یک بلاگر ، مرتبا تغییر حالت می دهم و موضع مشخصی ندارم  و با پستهای جنجالی  و پرحاشیه  اعصاب و روان همه ی بلاگرهای بیان را بهم ریخته ام  عملا این بدبختها هم نمی دانند که آیا وبلاگ گلاسری را دنبال بکنند یا نکنند و  عملا  بلاتکلیف  و سرگردان  هستند .

+

من  ماهی صفت هستم !!!!!!!

+

اشتباه نکنید  من حمید مایه صفت ( ماهی صفت ) نیستم  .    من واقعا ماهی صفت هستم یعنی مثل ماهی مدام تغییر جهت و تغییر موضع می دهم و  هیچوقت نمی توانم  یک تصمیم درست و حسابی در زندگی ام بگیرم و مدام از این شاخه به اون شاخه می پرم .

+

دست خودم نیست  چون متولد   اسفند هستم .   اسفند  یا   حوت (ماهی)   یکی از  وحشتناکترین ماههای سال است . چون متولدین این ماه  هیچوقت  قابل پیش بینی نیستند و  هیچوقت نمی توانند در زندگی  یک مسیر مشخص را طی کنند و مدام  تصمیماتشان عوض می شود  و مدام تغییر جهت می دهند دقیقا مثل یک ماهی .

+

بله من مثل یک ماهی  مدام  تصمیماتم را عوض می کنم و بلاتکلیف و مردد هستم .

+


مگر چند دیوانه ی زنجیری توی دنیا پیدا می شود که اینهمه  دیوانگی در یک وبلاگ انجام دهد ؟؟؟؟؟


+

باور کنید خزنده ها  از دست من  دیوانه شدند چون هنوز دنبال اون ارشیو  قدیمی وبلاگ  هستند و کلمات کلیدی قدیمی  احمقانه را جستجو می کنند !!!!

+

بیخود نیست که در کل وب فارسی فقط یک وبلاگ گلاسری وجود دارد و کسی نمی تواند از نام و  ادرس  و  جایگاه این وبلاگ سو استفاده کند .

+

مگر اینکه به چندین نوع جنون وحشتناک  مبتلا باشد  که  تا بحال کسی را ندیدم که به اندازه ی خودم  اینهمه جنون را یکجا در خودش داشته باشد .

+

خدا را شکر که این دیوانگیهای من  لااقل یکجا به دردم خورد .

+


من توی تمام عمرم  ادمی دیوانه تر و خل و چل تر از خودم ندیدم . باور کنید راست می گم . این پست اصلا خودکشی حرفه ای نیست بلکه نوعی معارفه است یعنی می خواهم بخشی از شخصیت خودم را برای شما  عزیزان  آشکار کنم  تا شما بدانید که با چه اعجوبه ای طرف هستید .

+

من در این پست می خواهم بگویم که من به چند بیماری مزخرف و احمقانه مبتلا هستم که خدا نصیب گرگ بیابان نکند هرچند نصیب من کرده است :


1- جنون جوانی ( schizophrenia )

2- جنون انجام کارهای بزرگ و محیرالعقول ( megalomania )

3- جنون ِ  (آگرو فوبیا)

4- جنون  عدم  ثبات  در  تصمیمگیری

5- جنون  پرت و  پلا گفتن

6-  جنون  ادواری 

7- جنون  پانیک 

8-  جنون   تشنج  (صرع)

9-  شیزوفرنی

10 - سایر  انواع  جنون  .....

+

+

امروز  صبح  از طریق  یک نرم افزار  اندرویدی  سنجش  هوش  فهمیدم  که  ضریب  هوشی  ام  110   می باشد .

من همینطوری    شانسی  و تصادفی  تستها  را  جواب دادم چون وسط کار  مغزم  هنگ  کرد  و با  بی حوصلگی  و بصورت شانسی  در مدت  63 دقیقه  یک  آزمون  30 سوالی  40 دقیقه ای   را  جواب  دادم    و نرم افزار  مرا   باهوش  نامید که  البته   کاملا  اشتباه  است  چون  ضریب  هوشی  اینجانب   71   می باشد  !!! 

+

یعنی  عقب  مانده ی   ذهنی  !!!!!!

+

+

پس  این پست  را  جدی  نگیرید .  چون  یک  منگول  عقب  افتاده که سندرم  دان   دارد   آنرا  نوشته  !!!

+

+

+

تا  پست  جنجالی  بعدی   خداحافظ  . 


+

شاید  این  وبلاگ  به یک  دایره المعارف  تبدیل شود  چون  حوصله ندارم  بیش  از  6  میلیون  لغت و اصطلاح انگلیسی زا به ترتیب  الفبایی   در  قالب  پست   ،   منتشر  کنم . 

+

برای  جنون  بعدی ِ  وبلاگ  گلاسری  ،   خودتان  را  آماده کنید .   گفتم که من ماهی صفت هستم و هربار یک بلایی بر سر وبلاگم می آورم . دست خودم نیست . 

+

+

ضمنا نظرات حاوی توهین یا تمسخر یا  امر و نهی و دخالت یا تهمت یا هر چیز دیگری که مرا ناراحت کند  براحتی حذف می شوند .  من  آدم فروش و خائن نیستم  لذا  برخلاف پست قبلی ،  الان می گویم که نظرات ناراحت کننده را  فقط حذف می کنم . نه  مسدود می کنم  و نه  بعنوان هرزنامه  ارسال می کنم .  فقط حذف و دیگر هیچ .

+

یک بار نظرات افراد بی ادب را   مسدود کردم  که به ضررم تمام شد .  ارسال بعنوان هرزنامه هم اصلا کار درستی نبود و با  آدمفروشی  چندان فرقی ندارد .

+

راستی یک سوال دارم :

شما چطوری روی کامنتهای کاربران  ستاره می گذارید ؟؟؟

من که گزینه ای بنام ستاره گذاری توی تنظیمات وبلاگم ندارم . البته قول می دهم کامنت هیچ کاربری را ستاره دار نکنم چون خودم شخصا از اینکار متنفرم  و هرگز از این روش استفاده نمی کنم .

فقط برای ارضای غریزه ی کنجکاوی  این سوال را پرسیدم .

+

اگر نظرات شما  بازدیدکنندگان عزیز  ، مرا  ناراحت کند بسادگی آنها را حذف می کنم . به همین راحتی . هیچ کار دیگری انجام نمی دهم .  خیالتان راحت باشد . هرگز نظرات شما را  بعنوان هرزنامه به سیستم بیان  ارسال نمی کنم و هرگز مسدود  یا ستاره باران  نمی کنم . فقط حذف می کنم .

+

خودتان مرا بهتر می شناسید :  من علاقه ی خاصی به حذف کردن دارم  . حالا این حذف کردن می تواند شامل  کامنت  بازدیدکنندگان باشد یا محتوای وبلاگ خودم یا  تمام وبلاگهایم و یا هر چیز دیگری از  جمله سیستم عامل کامپیوترم و یا حتی خود کامپیوتر !!!

+

من تا به امروز  3 تا کامپیوتر را  ترکاندم و از زندگی ام حذف کردم .  یک  پی سی و دو عدد لپ تاپ را  فرستادم سینه ی قبرستون . 

+

این کامپیوتر  چهارمی یک پی سی نسبتا پیشرفته و البته قابل ارتقاست  که  بعید می دانم نیازی به حذف کردن داشته باشد . انهم با این شرایط بد اقتصادی و بی پولی .  وقتی که حتی پول خرید شارژ ایرانسل را هم ندارم چطوری می توانم یک سیستم  10 میلیون تومانی بخرم ؟؟؟؟؟

+

+

+

خب حالا  که فهمیدید من به بیماری جنون  جوانی  و سایر انواع جنون ( خصوصا مانیا )   مبتلا هستم  پس دیگر لازم نیست نگران باشید . 

چون یک دیوانه ی بی آزارم و سرم توی کار خودم هست و به خیر و شر کسی کار ندارم .

+

+

در کنار وبلاگ گلاسری ، آسوده زندگی کنید و از زندگی تان لذت ببرید !!!!!!

+

+

راستی تا یادم نرفته بگویم که بهترین شیوه ی ارسال پست اینست که ادرس مطلب را براساس شماره ی پست ارسال کنید .

مثلا  post/145

+

اینطوری اون خزنده های دیوانه  مدام دنبال ارشیو قدیمی تان نمی گردند و شما هم مجبور نیستید مدام نام و ادرس وبلاگتان را به زبان انگلیسی بنویسید و با خیال راحت می توانید نام هر پست را  به زبان شیرین فارسی  نوشته و منتشر کنید .

+

+

دیشب توی وب درحال مطالعه ی  شیوه ی کار  keylogger ها بودم .  خدا رحم کند .  هر کاراکتری که تایپ می کنیم توسط این ابزارهای  مخوف  ضبط شده و به دست هکرها  می رسد از جمله  رمز  ایمیل .

+

+

نظزسنجی  یادتون نره :


نظز شما درمورد  وبلاگ  گلاسری  و نویسنده ی  دیوانه اش  چیست ؟؟؟؟


+

+

+

علی صمدی ماهی صفت !!!!!

http://glossary.blog.ir+

+

+