بنام خدا 


برخی افراد بی تربیت و بی شخصیت که بویی از ادب نبرده اند به خودشان اجازه می دهند که در هر زمینه ای که در  آن  ذره ای سواد و تجربه ندارند اظهار نظر کنند و مرتبا به این و آن توهین می کنند  بعد که از آنها می خواهید ادب را رعایت  کنند هرچی فحش و بدوبیراه هست نصیب بلاگر می کنند. 

این افراد کاملا روانپریش و بیسواد و  هتاک و بی شرم هستند  . طرف تا دیروز  مطرب بوده و ساز می زده حالا واسه ی ما  کارشناس علوم کامپیوتری شده و حتی به پستی که من در  مورد مشکلات تلفظ لغات انگلیسی نوشته ام گیر می دهند و از من می خواهد که پولم را بگیرم و بروم !!! 

مرا به ایکس شعر گفتن متهم می کند چون در مقابل منطق و تجربه و سوادم عاجز شده  و از شدت ضعف اخلاقی توهین می کند. 

این افراد موجوداتی حسود فرومایه و  روانپریش هستند. 

همه می دانید که من به صورت رایگان دانش و تجربه ام را به کاربران عرضه می کنم و به پول  نجس و کثیف این افراد نیازی ندارم . 

پس به کوری چشم این هتاکان حسود بیسواد   همچنان مطلب می نویسم. من به پول کثیف و نجس مافیای برنامه نویسی و  سیستم عامل نیاز ندارم و پولشان را توی صورتشان پرت می کنم. 

+

من همچنان خونسرد هستم و به کامنتهای افراد جواب می دهم . 


+

بهرحال من از روانپریشهای متوهم بی تربیت بیسواد مغرور انتقادناپذیر  حسود فرومایه درخواست می کنم  بلاگر  نشوند. 

+

برخیها وبلاگ را با انجمن اشتباه گرفته اند و از هرنوع ادبیات سخیف و توهین آمیز استفاده می کنند. 

+

همگی مرا می شناسید اگر اشتباهی کنم شهامت عذرخواهی را هم دارم و بارها عذرخواهی کرده ام . هیچ منتی در کار نیست . 

+

توی این مملکت کم پیدا می شود که شخصی بابت اشتباهاتش عذرخواهی کند. 

+

اگر بگویید خودت توی این پست صد کلمه ی زشت و رکیک بکار برده ای و خودت هم هتاک و بی شرمی مطمئن باشید که عذرخواهی می کنم. من از عذرخواهی کردن نمی ترسم و مثل بزدلهای فرومایه از طریق پیام خصوصی به کسی توهین نمی کنم. 

+

اصلا بگذارید همینجا بابت کلماتی که بکار بردم عذرخواهی کنم ولی قبول کنید که این افراد گستاخ فردا به سراغ شما  هم  می آیند و به شما هم توهین می کنند . 

+

آنوقت به من حق می دهید که عصبانی باشم. 

+

نگذارید  افراد بی ادب و مغرور با ساختن وبلاگهای سخیف در جواب کامنتهایتان  به شما توهین کنند. این افراد امروز به من توهین کردند فردا به شما توهین می کنند. این افراد مافیای فضای مجازی هستند . گول حرفهایشان را نخورید . 

+

من نمی دانم کی از دست این موجوداث خدانشناس و خبیث خلاص می شوم . 

واقعا سروکله زدن با اینگونه آدمها  , آدم را  پیر  می کند. خدا لعنتشان کند. 

+

+

+

علی  صمدی - وبلاگ گلاسری 

http://glossary.blog.ir