بنام خدا

با سلام خدمت همه ی بازدیدکنندگان عزیز:

لازم به ذکر است که طبق آخرین تصمیمگیری قرار شد که محتویات وبلاگ  گلاسری  دقیقا با نام این وبلاگ تطابق داشته باشند  یعنی هرکدام از پستهای این  وبلاگ   حاوی یک حرف یا کلمه یا علامت اختصاری یا اصطلاح زبان انگلیسی باشد  یا به عبارت بهتر ، هرکدام از پستهای وبلاگ گلاسری ، در حکم یک گلاسری یا دیکشنری  آنلاین باشند . 

البته این گلاسریها همگی متنی هستند  یعنی فقط شامل لغت انگلیسی و معنای فارسی آن می باشند و عملا این گلاسریها قابل دانلود نیستند .

+

عملا همه ی  گلاسریها فقط شامل پستهای حاوی متن می باشند و هیچ فایلی تحت عنوان گلاسری  آپلود نخواهد شد .

+

+

دلیل  این تغییرات اساسی در محتویات وبلاگ گلاسری این بود که محتویات قبلی این وبلاگ   عملا هیچ تناسبی با نام و آدرس   این وبلاگ  نداشتند و عملا موجب  بروز اشتباه می شدند  زیرا بازدید کنندگان اصلا  نمی دانستند  که  وبلاگ گلاسری دقیقا برای چی ساخته شده  و موضوع  اصلی این وبلاگ در مورد چه چیزی است .

ضمن اینکه بسیاری از پستهای  این وبلاگ  طولانی بودند که درنتیجه باعث کندی در فرایند لود شدن وبلاگ شده بود و عملا وبلاگ را سنگین کرده بودند  .  

+

+

لذا من تمامی محتویات قبلی  وبلاگ گلاسری  را  بطور کامل حذف کردم و بجایش حروف و لغات زبان انگلیسی را نوشتم  تا محتویات جدید وبلاگ گلاسری با  نام این وبلاگ تناسب  و تطابق کامل داشته باشد .

یعنی هرکس با دیدن  یا شنیدن نام  یا ادرس وبلاگ گلاسری سریعا و دقیقا بفهمد که محتویات این وبلاگ در مورد چه چیزی است .

+

بنابراین  از این لحظه به بعد   وبلاگ گلاسری ، در  حکم یک دیکشنری یا  گلاسری آنلاین می باشد . یعنی در هر پستی از این وبلاگ ، شما شاهد یک حرف اختصاری یا یک لغت یا اصطلاح زبان انگلیسی خواهید بود.

+

البته این گلاسری آنلاین  بصورت  انگلیسی به فارسی می باشد .

+

+

 نکته ی مهم:

محتویات هر کدام از پستهای وبلاگ گلاسری براساس لغات دیکشنری شتاب لش  محصول شرکت  شتاب تک  نوشته می شوند .

+

همچنین اسامی هرکدام از پستهای وبلاگ  گلاسری نیز براساس  لغات دیکشنری شتاب لش  تعیین می شود .  

+

نکته ی مهم:

منبع و مرجع  تمامی محتویات وبلاگ گلاسری براساس بانک اطلاعاتی دیکشنری شتاب لش  محصول شرکت  شتاب تک  می باشد  . بنابراین مسئولیت صحت یا سقم محتویات این  وبلاگ با شرکت شتاب تک می باشد و  وبلاگ گلاسری  هرگونه مسئولیتی را  در این زمینه از خود سلب  می کند .  عملا وبلاگ گلاسری به هیچ وجه ضامن صحت یا سقم  ترجمه ی لغات انگلیسی که از دیکشنری شتاب لش استخراج شده اند نیست  و اگر در ترجمه ی لغات ، موارد اشتباه دیده شود   شرکت  شتاب تک  باید پاسخگو  باشد .

+

+

سایت  شرکت شتاب تک  ( سازنده ی دیکشنری شتاب لش):

https://www.shetab.com/

+

علی صمدی - مدیر وبلاگ گلاسری

Ali  samady

http://glossary.blog.ir