بنام  خداThe-Weblog-Of-Glossaryوبلاگ  گلاسری  مکانی برای فهرست بندی لغات زبان انگلیسی می باشد .

+


درواقع ، وبلاگ گلاسری یک دیکشنری انگلیسی به فارسی آنلاین می باشد .

+


نکته: وبلاگ گلاسری ، در هر پست حدود   200  لغت انگلیسی را همراه با ترجمه (بدون توضیح)  ، به نمایش می گذارد و با توجه به اینکه می توان در بلاگ بیان ، تا 5000 پست را بصورت رایگان  منتشر  کرد لذا  عملا تا پایان کار ، وبلاگ گلاسری دقیقا  1000000 ( به حروف: یک میلیون )  لغت انگلیسی را به  شما  بازدید کننده ی محترم معرفی می کند و در نتیجه،   این وبلاگ  در نهایت  به بزرگترین و کاملترین دیکشنری انگلیسی به فارسی جهان تبدیل خواهد شد  .

+

هدف من از اینکار فقط  اینست که بزرگترین و کاملترین دیکشنری انگلیسی به فارسی آنلاین جهان را به دنیا معرفی کنم . 

+

+


هرگونه کپی برداری از این دیکشنری آنلاین به منظور تبدیل به دیکشنری کتابی (چاپی) با ذکر منبع (  نام و آدرس وبلاگ گلاسری )   بلامانع و مجاز است .

+

+

بازنشر محتویات  این دیکشنری بصورت الکترونیک (پی دی اف ) یا بصورت بخشی از محتویات سایت یا وبلاگ  ، به شرط ذکر منبع اصلی و لینک مستقیم به ادرس این وبلاگ ، یعنی glossary.blog.ir    بلامانع می باشد .

+

به زبان ساده تر ، تمامی وبلاگها و سایتها  می توانند با ذکر منبع و ادرس اصلی وبلاگ ،  تمامی پستهای این وبلاگ را در صفحات خود  کپی و بازنشر نمایند .

برای رفع ابهام و روشن شدن موضوع ،  اعلام می کنم که  وبلاگ گلاسری فقط یک آدرس دارد و هیچ وبلاگ یا سایتی نمی تواند تحت عنوان وبلاگ گلاسری  ، مطالب این وبلاگ را بازنشر کند . 

+

 تمامی حقوق مادی و معنوی  وبلاگ گلاسری محفوظ است . 

+

بازنشر باید فقط بصورت کپی از روی مطالب (پستها)  باشد . . 

بنابراین بطور مثال  ، سایتها یا وبلاگهایی با دامنه های زیر ، غیرقانونی و جعلی  محسوب شده و توسط کارگروه  فیلتر خواهند شد :


glossary.Fireblog.ir

glossary.blogfa.com

glossary.farsiblog.com

glossay.Parsiblog.com

glossary.persianblog.com

glossary.mihanblog.com

glossary.bolg.ir

glossary.blogsky.com

glossary.rozblog.com

glossary.loxblog.com

glossary.***************.******


عملا تمامی دامنه های بالا و دامنه های مشابه ، غیرقانونی محسوب می شوند . چون وبلاگ گلاسری  فقط و فقط از  دامنه ی  blog.ir  متعلق به  شرکت بیان  ،  استفاده می کند و  آدرس اش  فقط به شکل  glossary.blog.ir  می باشد.  درواقع ، وبلاگ گلاسری فقط  سرویس گیرنده از  شرکت  بیان  می باشد و به هیچ شرکت دیگری یا هیچ سیستم وبلاگدهی دیگری تعلق ندارد. 


وبلاگ گلاسری


https://glossary.blog.irCopyright (c)   Glossary.blog.ir  


All   rights   reserved.